Fitness Nedir ?

Yapılma amacı kasları sıkılaştırmak, kas kazanımı, dayanıklılık, sağlıklı olmak, görünümü düzeltmek, zayıflamak, kilo almak olabilir ve her yaştan insan tarafından yapılabilen egzersizlerdir.

Fitness programları kişiye özel olarak oluşturulmalı, yaş, boy-kilo oranı ve istenilen sonuç göz önünde bulundurularak amaca yönelik olmalıdır. Bilinen her program her insana uygun olmayabilir. Kişilerin istedikleri sonuç, anatomik yapısı, yaş ve kondisyon durumu farklıdır.

 

Niçin Fitness Yapmalıyız ?

Fitness ile uğraşmanın insan sağlığına sayılamayacak kadar çok yararı vardır, dolaşım sistemini ve bağışıklık sistemini güçlendirir, kalp sağlığını olumlu yönde etkiler, çeşitli hormonların çalışmasını düzenler ve arttırır, psikolojik rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olur, stresle mücadelede büyük rol oynar, öz güveni arttırır, hareketsizlikten kaynaklanan bir çok hastalığı engeller iyileşmesine yardımcı olur, kansere yakalanma riskini düşürür, yaşlılık esnasında hareket kabiliyetini arttırır, enerjiyi yükseltir, uykuyu düzenler ve sayamadığımız bir çok olumlu etkisi vardır.

Niye BİZ ?

Sağlıklı yaşam adına hizmet veren spor salonumuz yeni ve modern haliyle yaşam kalitenizi arttırmak için bilgi ve deneyimli eğitmenler nezaretinde sizlere hizmet vermektedir.

CARDİO-VASCULAR

Koşu bandı, bisiklet , eliptical ve kürek cihazlarımızı kullanarak, kalp dolaşım sistemini güçlendirip, yağ yakımınızı hızlandırabilirsiniz.

FİTNESS

Eğitmenlerimizin eşliğinde, size özel verilen çalışma programını düzenli uygulayarak, yağ dokunuzu inceltip, estetik bir görünüm kazanabilirsiniz.

BODY-BUİLDİNG

Profesyonel fitness aletlerimizle, kendinize sağlıklı, sıkı, kalıcı ve şekilli bir vücut inşa edin.

 

Sağlıklı yaşamın anahtarı olan fitness çalışmalarına başlamadan önce mutlaka doktor kontrolünden geçiniz.

 

ÇALIŞMA GÜNLERİ VE SAATLERİ

PAZAR GÜNÜ  HARİÇ  HERGÜN

10:00 İLE 22:00 ARASI

AYLIK ÜCRET

80 TL .

13.10.2012 23:04:36 | 5122 kez okundu