BAŞARILI SPORCULARA KAYMAKAMDAN HEDİYE

Wushu ve Karate'de Ulusal ve uluslararası müsabakalara Bodrum'dan katılarak derece ile dönen sporculara Kaymakam Mehmet Gödekmerdan, Cumhuriyet altını hediye etti. 

Makamında kabul ettiği sporcuları ve antrenörleriyle faaliyetlerine ilişkin sohbet eden Kaymakam Gödekmerdan, elde edilen başarılardan dolayı kendilerini tebrik etti. 

Wushu Yıldızlar Serbest stil Türkiye şampiyonu Emre Sezer, Wushu yıldız bayanlar serbest stil Türkiye şampiyonu Yaren Balta, Gençler serbest stil de Türkiye Şampiyonu Ayberk Kesova ve Wushu Milli Takım Antrenörü Ali Top ile Türkiye Karate Milli Takım Antrenörü Fatih Uzunlulu, Karate Yıldız Kızlar Türkiye ve Balkan Şampiyonu Kayra Sezgin, yıldız erkekler Türkiye ikincisi Efe Besteci, Yıldız erkekler Türkiye 3.'sü Orhan Alp Kuzulu, Ümit erkekler Türkiye 3.'sü Enver Barut, ve genç bayanlar Türkiye 5.'si Merve Erdoğan Kaymakam Gödekmerdan'ı ziyaret eden isimler oldu. 

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ziyarette yaptığı konuşmada "Çocuklarımıza imkân verildiğinde, ellerinden tutulduğunda bütün spor dallarında dünya çapında başarı gösterecek potansiyele sahip. Bizde elimizden geldiği kadar sporcularıma her türlü desteği vereceğiz. İnşallah bundan sonraki yarışmalarda dereceler, başarılar bekliyoruz. Öğrencilerimizi ve hocalarını tebrik ediyoruz" dedi.